رد کردن لینک ها

فولاد ناب تبریز

فولاد ناب تبریز

شرکت فولاد ناب تبریز با هدف تامین مقاطع فولادی مورد نیاز صنایع کشور در سال ۱۳۸۲ در شهر تبریز به ثبت رسیده و با به کار گیری تجهیزات مدرن و به همت متخصصان داخلی و خارجی از تابستان سال ۱۳۸۴ به بهره برداری رسیده است.

این شرکت در شهرک صنعتی شهید سلیمی در زمینی به وسعت ۱۷ هکتار و با زیربنای ۴۵ هزار متر مربع بنا شده است.

ظرفیت کنونی تولید این شرکت ۴۵۰ هزار تن در سال است و جزو تولیدکنندگان برتر و مطرح در تولید انواع نبشی، ناودانی و تیرآهن در کشور می باشد.

این شرکت با دو خط تولید و هدف تولید انواع مقاطع فولادی مورد نیاز بازار در سایزهای مختلف به مدرن ترین تجهیزات نورد مجهز شده است.

خطوط تولید از کوره های پیشگرم – استندهای نورد – بسترهای خنک کننده – ماشین های صاف کن و واحدهای بسته بندی تشکیل شده است.

شرکت فولاد ناب تبریز علاوه بر تامین نیازهای فولادی داخل کشور در امر صادرات به کشورهای مختلف فعال بوده و از سال ۱۳۹۰ به طور مستمر در امر صادرات فعالیت دارد و جزو برترین های صادراتی در این حوزه می باشد بطوریکه در طی پنج سال اخیر مداوم و مستمر واحد نمونه صادراتی استان انتخاب شده است.  ۲۲درصد صادرات مقاطع پروفیلی کشور به این شرکت اختصاص دارد و جزو شرکت های برتر صادراتی در حوزه نورد می باشد.

تعداد پرسنل فعال به طور مستقیم در این شرکت ۴۰۰ نفر بوده و  افراد شاغل بطور غیرمستقیم بالغ بر ۱۲۰۰ نفر می باشد.

از دیگر واحدهای شایان ذکر این شرکت باید به واحد ابزار سازی اشاره کرد که یکی از قطب های توانمند در زمینه طراحی و ساخت قطعات خطوط نورد در کشور است.

جهت مشاهده قیمت بروز محصولات کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مجری پورتال شهرک های صنعتی (کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز)
www.goldistabriz.com