افتتاح واحد تولیدی کیسه پلی‌پروپیلن با حضور وزیر صمت در شهرک صنعتی جنت‌آباد ایوانکی

افتتاح واحد تولیدی کیسه پلی‌پروپیلن با حضور وزیر صمت در شهرک صنعتی جنت‌آباد ایوانکی

واحد تولیدی کیسه پلی‌پروپیلن روز چهارشنبه با حضور “علی آبادی” وزیر صمت و “فرشاد مقیمی” معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در شهرک صنعتی جنت‌آباد ایوانکی از توابع گرمسار در غرب استان سمنان افتتاح شد که هدف از فعالیت آن جلوگیری از خروج ارز از کشور محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، افتتاح این واحد تولیدی در شهرک صنعتی جنت آباد ایوانکی در قالب برنامه های سفر دولت سیزدهم به استان سمنان انجام شد.

این کارخانه توانایی تولید سالانه سه هزار تن کیسه پلی‌پروپیلن، چهار هزار و ۵۰۰ تن تک رشته‌ها و سه هزار تن چتایی معمولی دارد.

میزان سرمایه‌گذاری ریالی و ارزی در این واحد تولیدی ۶۷۷ میلیارد و ۱۵۳ میلیون ریال در زمان صدور پروانه بهره‌برداری است و با افتتاح این طرح تولیدی ۵۵ نفر مشغول به کار شدند.

مواد اولیه این واحد تولیدی از داخل کشور تأمین می‌شود، میزان آب مصرفی آن سه هزار و ۹۳۲ مترمکعب، برق مصرفی ۸۰۰ کیلو وات و گاز مصرفی ۲۰۰ هزار متر مکعب در سال است و هدف اصلی فعالیت آن تامین نیاز داخلی و بی‌نیازشدن کشور از واردات و خروج ارز محسوب می شود.

وزیر صمت به همراه “فرشاد مقیمی” معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و جمعی دیگر از معاونان وزارتخانه برنامه‌های خود را در قالب سفر دولت سیزدهم به استان سمنان از غرب استان و شهرک صنعتی گرمسار آغاز کرد و چند افتتاح و بازدید را در شهرستان‌های گرمسار و سمنان را در برنامه دارد.

فرماندار گرمسار و برخی مدیران کل ستادی و اجرایی استان سمنان و شهرستان گرمسار نیز در این آیین حضور داشتند.

1403/01/29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی