بازدید معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت از پيشخوان پاسخگويي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي

بازدید معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت از پيشخوان پاسخگويي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي

معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت از پيشخوان پاسخگويي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي بازديد كرد

افزایش توان و ظرفیت تولید، یکی از سیاست‌های اقتصادی راهبردي دولت سيزدهم است/ پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم به میز خدمت در مراكز استان‌ها محدود نمي‌شود/ لزوم فعاليت هرچه بيشتر شرکت‌های دانش بنیان در شهرک‌های صنعتی

علی رسولیان روز پنج ‌شنبه در بازديد از پيشخوان پاسخگويي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي كه با حضور مشاور وزير و مديركل حوزه وزارتي و مديركل دفتر ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت در جريان سفر رئیس جمهور و جمعي از اعضاي هیأت دولت به اين استان انجام شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم به میز خدمت در مراكز استان‌ها محدود نمی‌شود، بلکه دفاتر تخصصی و سازمان‌هاي تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌صورت جدی مسائل را پیگیري و درصدد حل مشکلات برخواهند آمد.

 

معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: افزایش توان و ظرفیت تولید، یکی از سیاست‌های اقتصادی راهبردي دولت سيزدهم است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علی رسولیان روز پنج ‌شنبه در بازديد از پيشخوان پاسخگويي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي كه با حضور مشاور وزير و مديركل حوزه وزارتي و مديركل دفتر ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت در جريان سفر رئیس جمهور و جمعي از اعضاي هیأت دولت به اين استان انجام شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم به میز خدمت در مراكز استان‌ها محدود نمی‌شود، بلکه دفاتر تخصصی و سازمان‌هاي تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌صورت جدی مسائل را پیگیري و درصدد حل مشکلات برخواهند آمد.

وی آذربایجان شرقی را استانی با ظرفیت بالا در حوزه صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد و افزود: استان آذربایجان شرقی با بيش از 57 شهرك و ناحيه صنعتي فعال، از ظرفيت بالايي در حوزه صنعت، معدن و تجارت، تولید و اشتغالزايي برخوردار است و رتبه‌های خوبی را در سطح كشور به‌دست آورده است.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنين با اشاره به نامگذاري امسال توسط مقام معظم رهبری به‌عنوان سال ‘تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین’ و بازدیدهای متعددي كه ظرف سه ماه گذشته از شهرک‌ها و نواحی صنعتی آذربايجان شرقي داشته است، بر لزوم فعاليت هرچه بيشتر شرکت‌های دانش بنیان در شهرک‌های صنعتی تأکید كرد.

رسوليان، شناسايي شركت‌هاي مستعد و كمك به دانش بنيان نمودن واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي را از جمله اقدامات مهم سازمان متبوع خود در راستاي نفوذ دانش و فناوري در بخش صنعت و توليد عنوان كرد.

وي در پايان از عزم جدي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران براي اجراي دو برنامه ملي ‘احياء واحدهاي توليدي راكد’ و ‘ارتقاء ظرفيت توليد واحدهاي صنعتي زیر ۵۰ درصد’ براي رونق توليد و اشتغال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور نام برد.

معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت روزهاي چهار‌شنبه و پنج شنبه در جريان سفر رئیس جمهور و جمعي از اعضاي هیأت دولت به آذربايجان شرقي به اين استان سفر كرده و در محل میز خدمت حوزه صنعت، معدن و تجارت، مسائل و مشكلات فعالان اقتصادي را در ديدار چهره به چهره مورد رسيدگي قرار مي‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی