تأكيد دكتر رحماني بر نوسازی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط

تأكيد دكتر رحماني بر نوسازی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران انتخاب دكتر رضا رحماني را به عنوان گزينه پيشنهادي وزارت صمت فرصت مناسبي براي صنايع كوچك و متوسط دانست و گفت: نوسازی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و حمايت از استقرار صنایع پیشرفته و شرکتهای دانش‌بنیان از مهمترين برنامه هاي وزير پيشنهادي خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي، دكتر صادق نجفي با بيان اين مطلب، افزود: انسجام دهی بین بخشهای تامین (تولید و واردات) و تجارت (واردات و صادرات) نيز در برنامه هاي وزير پيشنهادي از نكات قابل توجه و اهميت است.

وي با بيان اينكه دكتر رحماني بر  حرکت از مونتاژکاری به نوآوری با تحقیق و توسعه تأكيد دارد، تصريح كرد: توجه به آمایش سرزمینی در انجام سرمایه گذاری‌های صنعت و حمایت از تولید و توسعه صنایع منتخب از دیگر برنامه های رضا رحمانی است که در کنار حمایت از شرکتهای دانش بنیان مطرح شده است.

دكتر نجفي با اشاره به اينكه دكتر رحمانی در خصوص توسعه خدمات نرم افزاری صنایع کوچک در شهرک‌های صنعتی کشور هم برنامه کاملی ارائه کرده است، گفت: ایجاد و راه اندازی11مرکز کسب وکار، دفاتر کار مجازی و ارائه خدمات مشاورهای فنی، مهندسی و مدیریتی از اجمله اين برنامه ها است.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در پايان اضافه كرد: حمایت از تولیدات داخلی بصورت هدفمند با رعایت اصل رقابتی شدن یکی از مهمترین برنامه هایی است که او در سال حمایت از کالای ایرانی در برنامه خود گنجانده است و در عین حال رعایت کامل اصول زیست محیطی در توسعه صنعتی را هم فراموش نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی