تقویت کارگروه های استانی تسهیل و رفع موانع تولید در سال 98

تقویت کارگروه های استانی تسهیل و رفع موانع تولید در سال 98

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از عزم جدی وزارت صنعت برای تقویت کارگروه های استانی تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در سال 98 خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی حسین نجاتی با اشاره به ابلاغیه وزیر محترم صنعت به روسای کارگروه های استانی تسهیل و رفع موانع تولید گفت : در این ابلاغیه افزایش سطح اختیارات استانها برای تسریع در تصمیم گیری و تصمیم سازی ها مورد تاکید قرار گرفته است.

وی افزود : بر این اساس فهرستی از کارشناسان خبره بانکی استان به ستاد ملی معرفی شدند که پس از نظر رئیس کل محترم بانک مرکزی برای تسریع در اجرای مصوبات مربوط به حوزه پولی و بانکی ، در استانها بر عملکرد بانکها ، موسسات اعتباری و صندوقهای حمایتی نظارت خواهند نمود .

وی همچنین با اشاره به ایجاد سامانه تسهیل توسط ستاد ملی طی هفته های پیش رو ادامه داد : به منظور تسهیل ارتباط متقاضیان با ستاد ملی و همچنین شفاف سازی و تسریع در مراحل بررسی پرونده ها سامانه ستاد تسهیل نیز راه اندازی خواهد شد .

نجاتی اضافه کرد : با ایجاد این سامانه نظارتهای دقیق و کارشناسی بر نحوه عملکرد کارگروه ها و همچنین نحوه اجرای مصوبات استانی انجام می شود .

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در ادامه به ضرورت افزایش اختیارات استانها در کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت : در این رابطه مصادیق مشخص و تفویض اختیارهای مورد نیاز هریک از دستگاه های اجرایی استان گردآوری و پس از تصویب ستاد ملی ، در استان اجرایی می شود.

تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منبع: روابط عمومی سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی