جزئیات ساعات اوج بار مصرف‌/ برق صنایع در سال جاری به‌طور کامل تأمین شده است

جزئیات ساعات اوج بار مصرف‌/ برق صنایع در سال جاری به‌طور کامل تأمین شده است

سخنگوی صنعت برق كشور اعلام كرد:

جزئیات ساعات اوج بار مصرف‌/ برق صنایع در سال جاری به‌طور کامل تأمین شده است

مصطفی رجبی مشهدی در گفت‌‌و‌گو با خبرگزاری فارس با اشاره به آخرین وضعیت شبکه برق کشور اظهار داشت: خوشبختانه شبکه در شرایط پایدار قرار دارد و برق همه مشترکان بدون مشکل درحال تأمین است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

سخنگوی صنعت برق كشور گفت: در سال جاری تا کنون نه‌تنها همه نیاز صنایع تأمین شده، بلکه برق ارسالی به مشترکان صنعتی نسبت به سال گذشته 10.5 درصد رشد کرده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، مصطفی رجبی مشهدی در گفت‌‌و‌گو با خبرگزاری فارس با اشاره به آخرین وضعیت شبکه برق کشور اظهار داشت: خوشبختانه شبکه در شرایط پایدار قرار دارد و برق همه مشترکان بدون مشکل درحال تأمین است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وي با اشاره به آمار رشد مصرف برق در سال جاری نسبت به سال گذشته افزود: در سال جاری مصرف برق مشترکان در همه بخش‌ها 2.12 درصد رشد را تجربه کرده است.

مدیرعامل شركت مدیریت شبکه برق ایران ضمن تأکید بر این‌که برق صنایع در سال جاری به‌طور کامل تأمین شده است، اضافه کرد: در سال جاری تا کنون نه‌تنها همه نیاز صنایع تأمین شده، بلکه برق ارسالی به مشترکان صنعتی نسبت به سال گذشته 10.5 درصد رشد کرده است.

رجبی مشهدی با اشاره به ثبت بیشترین میزان مصرف برق در سال 1401 ادامه داد: اوج بار سال 1401 تا این لحظه در تاریخ 7 اردیبهشت به میزان 44 هزار و 617 مگاوات به ثبت رسیده است.

وي با بیان ساعت اوج بار مصرف برق يادآور شد: در حال حاضر که در فصل غیر گرم قرار داریم، ساعت اوج بار مصرف برق از ساعت 19 تا 23 شب است که در این ساعات از مشترکان خانگی تقاضا داریم نسبت به صرفه جویی و استفاده نکردن از وسایل برقی پرمصرف اقدام کنند.

سخنگوی صنعت برق كشور به ساعات کم باری و میان باری فصل غیر گرم نيز اشاره كرد و گفت: در حال حاضر از ساعت 23 تا 7 صبح ساعت کم ‌باری است که مصرف برق در این ساعات مشمول تشویق در قبوض خواهد شد و به دنبال آن، از ساعت 7 صبح تا 19 نیز ساعات میان ‌باری است.

تاريخ: 1401/02/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی