دومین نشست خبری هیئت نظارت

دومین نشست خبری هیئت نظارت

دومین نشست خبری هیئت نظارت بر نهمین دوره انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز

♦️ عبدالرحمان ارشدی دبیر و سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی تبریز در دومین نشست خبری با اصحاب رسانه استان دیدار و گفتگو نمود.

🔺 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات اتاق تبریز با اشاره به این نکته که 54 نفر از فعالان اقتصادی اعم شخصیت های حقیقی و حقوقی در نهمین دوره انتخابات در موعد قانونی در بخش های بازرگانی، صنعت، کشاورزی و معدن ثبت نام نموده اند، یادآور شد: طبق دستور العمل ارائه شده از طرف انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های سراسر کشور می بایست حداقل 2 برابر تعداد هیئت نمایندگان اتاق تبریز در هر چهار گروه: صنعت، معدن، بازرگانی و کشاورزی به عنوان کاندیدا ثبت نام نمایند، یاد آور شد: خوشبختانه در تمام گروه ها این امر محقق گردیده است.

🔺 دبیر هیئت نظارت بر انتخابات اتاق تبریز با تاکید بر اینکه داوطلبان باید حداقل 3 سال سابقه عضویت در اتاق را داشته باشند خاطر نشان کرد: یکی از وظایف هیئت نظارت بررسی مدارک ثبت نام کنندگان با مقررات و ضوابط تعیین شده می باشد که درمهلت قانونی اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرفته است.

🔺 ارشدی در خصوص روز برگزاری انتخابات افزود: روز انتخابات شنبه 11 اسفند 97 همزمان در سراسر کشور از ساعت 8 صبح تا ساعت 18 عصر بصورت الکترونیکی برگزار خواهد گردید. وی در خصوص مدت قانونی تبلیغات انتخاباتی گفت: کاندیدا ها از تاریخ سوم تا 10 اسفند فرصت دارند تا برنامه ها و اهداف خود را برای آشنایی رای دهندگان ارائه دهند که هرگونه تبلیغات زود هنگام در این خصوص تخلف انتخاباتی محسوب شده که طبق مقررات و قوانین با کاندیدای متخلف برخورد خواهد شد.

🔺 دبیر هیئت نظارت در خاتمه با اعلام اینکه هیئت نظارت بر انتخابات اتاق تبریز که همه از فعالان اقتصادی استان انتخاب شده اند و ریاست آن را رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آقای مهندس نجاتی بر عهده دارد در سدد برگزاری انتخاباتی در شان اولین اتاق بازرگانی کشور هستند.

🔺 وی در این خصوص با یادآوری این نکته که اتاق ها به عنوان پارلمان بخش خصوصی و مشاور سه قوه در توسعه اقتصادی کشور نقش موثر دارند خاطر نشان کرد: همه عوامل، رای دهندگان، اعضاء هیئت نظارت، مجریان انتخابات، رسانه ها بایستی در برگزاری هر چه با شکوه تر نهمین دوره انتخابات برای رسیدن به این اهداف تلاش نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی