نقش مهم ذیحسابان در راهبري توسعه اقتصادی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در مشهد تأكيد كرد:
مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر نقش مهم ذیحسابان در راهبري توسعه اقتصادی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، سید داود حیدری با بيان اين مطلب در نشست با مديرعامل، مدیر و كارشناسان امور مالی و ذیحسابي شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اظهار داشت: یکی از مباحث حائز اهمیت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، اجرای زیرساخت‌های عمرانی و طرح‌های صنعتی و کمک به توسعه خدمات نرم افزاری است که ذیحسابان با شناسایی و تأمین منابع مالی نقش اصلی و راهبردی در این زمینه ایفا می‌کنند.

وی افزود: توسعه اقتصادی واحدهای صنعتی بدون احداث زیرساخت‌ها و خدمات نرم افزاری امکان ندارد و اجرای زیرساخت‌ها بدون تأمین منابع مالی امکان پذیر نیست؛ لذا نقش توسعه‌ای ذیحساب این‌جا بیشتر مشخص می‌شود.

مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه كرد: برنامه‌ریزی هوشمندانه و اقدامات لازم برای شناسایی منابع مالی، یکی از ضروریات و امری بسیار مهم است که اگر دقیق صورت پذیرد، در نهایت سبب ایجاد یک ظرفیت جدید برای هر مجموعه خواهد شد.

حيدري بیان کرد: با توجه به سیاست‌های کلان سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در اجرای برنامه‌ها برای صنعتگران، مشوق‌هاي مختلفي در قالب‌هاي کوتاه مدت و سالیانه به شرکت‌های استانی ابلاغ شده و به‌عنوان یک اقدام مؤثر و عملی برای واحدهای صنعتی و تولیدی اجرایی شده است.

وي با اشاره به خدمات مختلف ارائه شده در حوزه نرم افزاری به واحدهای صنعتی ادامه داد: این سازمان در راستای حمایت از واحدهای صنعتی خرد، کوچک و متوسط و با هدف توسعه بازارهای داخلی و خارجی در حوزه‌های گوناگون مانند حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و آموزش، حمایت مادی و معنوی انجام می‌دهد.

مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنين با اشاره به این‌که کمک به واحدهای صنعتی جزء سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید مي‌باشد، خاطرنشان کرد: در سال رونق تولید حمایت از صاحبان صنایع باید مضاعف باشد و همه باید سهم خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.
تاريخ: 1398/06/11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی