همکاری تشکل‌های بخش خصوصی برای تدوین بسته مشوق‌های صنعتی و معدنی و برگزاری موفق مراسم روز ملی صنعت و معدن

همکاری تشکل‌های بخش خصوصی برای تدوین بسته مشوق‌های صنعتی و معدنی و برگزاری موفق مراسم روز ملی صنعت و معدن

نشست تبادل نظر و هماهنگی رئیس ستاد بزرگداشت دهه تولید و تجارت و روز ملی صنعت و معدن با رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، فرشاد مقیمی در این نشست به اهمیت نقش اتاق در برگزاری موفق دهه تولید و تجارت تاکید کرد و خواستار همکاری اتاق برای تهیه بسته مشوق صنعتی و معدنی شد.

حسن زاده، رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران نیز ضمن تشکر از زحمات فرشاد مقیمی به عنوان رئیس ستاد بزرگداشت دهه تولید و تجارت، به ظرفیت‌های بخش خصوصی و توانمندی‌های تشکل‌های صنعتی، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اشاره کرد و گفت: تشکل‌های بخش خصوصی همکار بخش دولتی و طلایه دار عرصه جهاد اقتصادی هستند و نقطه نظرات و پیشنهادات اتاق برای بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی کشور، ثمربخش است.

وی، از پیگیری‌های آقای مقیمی انجام شده برای همکاری مشترک در برگزاری موفق دهه تولید و تجارت تشکر و تاکید کرد: روز ملی صنعت و معدن، متعلق به هم صنعتگران و معدن کاران کشور می‌باشد و حضور حداکثری صاحبان کسب و کارهای تولیدی و نقش آفرینی آنها در دهه تولید و تجارت کمک بزرگی به تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم است.

در این نشست که محمدرضا بهرامن، نایب رئیس و عبدالله مهاجر، خزانه‌دار اتاق ایران نیز حضور داشتند، بر همکاری مشترک اتاق ایران و وزارت صمت در راستای برگزاری برنامه‌های مذکور تاکید شد.

از اول تا دهم تیر به عنوان «دهه تولید و تجارت» و روز دهم تیر به عنوان «روز ملی صنعت و معدن» نامگذاری شده است.

  • 1403/02/19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی