پيگيري مسايل مرتبط با تكميل زيرساخت‌ها و رفع موانع توليد

پيگيري مسايل مرتبط با تكميل زيرساخت‌ها و رفع موانع توليد

در جريان سفر به استان خوزستان صورت گرفت:

بازديد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از شهرك صنعتي و واحدهاي توليدي شهرستان ايذه/ پيگيري مسايل مرتبط با تكميل زيرساخت‌ها و رفع موانع توليد

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در سفر یک روزه خود به استان خوزستان با حضور در شهرك صنعتي ايذه از واحدهاي صنعتي و توليدي مستقر در اين شهرك صنعتي بازدید به عمل آورد و مهمترين مسايل مرتبط با تكميل زيرساخت‌ها و رفع موانع توليد را مورد بررسي و پيگيري قرار داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، علي رسوليان روز سه شنبه از واحد تولید آب میوه و بستنی با اشتغال ١۶نفر در شهرستان ايذه بازديد به عمل آورد. این واحد صنعتی نیازمند دريافت تسهیلات لازم جهت نصب ماشین آلات صنعتی خود می‌باشد.

وي همچنين از واحد تولید روغن موتور تاراز شیمی با اشتغال ٩ نفر و با سرمایه گذاری بیش از ۶٠ میلیارد ریال نيز بازديد به عمل آورد.

بازدید از واحد تولیدی شرکت نگین عایق آنزان؛ تولیدكننده انواع عایق های رطوبتی با اشتغال ١۵نفر و سرمایه گذاری ۵٠ میلیارد ریال نيز از ديگر برنامه‌هاي رئيس هيأت مديره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در سفر به ايذه خوزستان بود. این واحد از واحد‌های راكد و غیرفعال استان خوزستان و شهرك صنعتي ايذه بوده كه در امسال به چرخه تولید بازگشته است.

در شهرک صنعتی ایذه در سال جاری ۴واحد راکد به چرخه تولید بازگشت گشته است.

رسوليان در ادامه حضور در شهرستان ايذه از واحد تولید تیرچه های پرسی با اشتغال ٨ نفر و با سرمایه گذاری بیش از ۶٠ میلیارد ریال نيز بازديد به عمل آورد.

بازدید از شرکت ابزار آلات صنعتی بلند پایگان آنزان؛ تولیدكننده انواع ماشین آلات صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ٨٠ میلیارد ریال نيز از ديگر برنامه هاي وي در اين سفر بوده است.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در بازديد از واحدهاي توليدي شهرستان ايذه، كه با همراهي فرماندار ایذه و سایر مسئولین شهرستاني و استاني صورت گرفت، از نزديك در جريان مهمترين ظرفيت‌ها، توانمندي‌ها و همچنين مسايل و مشكلات اين واحدهاي توليدي قرار گرفت و براي رفع برخي موانع دستورات لازم را صادر كرد.

رسوليان همچنين روز سه شنبه در جريان سفر به استان خوزستان به همراه نماینده مردم ایذه، باغملک و دزپارت در مجلس شوراي اسلامي از محل پیشنهادی ناحیه صنعتی صیدون و واحدهاي صنعتي و توليدي شهرستان باغملك بازديد به عمل آورد.

“ایزدپناه” نماینده مردم ایذه، باغملک و دزپارت در مجلس شورای اسلامی، “مجتهدزاده”مديرحراست و “ميثاقي”مشاور امور مجلس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در اين برنامه‌ها معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران را همراهي كردند.

صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های استانی تابعه آن اکنون با دارا بودن 509 شهرک و 340 ناحیه صنعتی و 5 منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌ برداری، 85 شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، 6 شهرک فناوری، 40 مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، ۲مجتمع فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌ افزاری، 100 هزار و 58 قرارداد منعقده و بهره ‌برداری از 49 هزار و 882 واحد صنعتی و سه هزار و 270 واحد کارگاهی، زمینه اشتغال مستقیم 998 هزار و 595 نفر را در سراسر کشور فراهم نموده است.

تاريخ: 1401/09/01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی