تفاهم نامه صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی و اتاق بازرگان

تفاهم نامه صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی و اتاق بازرگان

تفاهم نامه همکاری میان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین-گوانجو در راستای همکاری های مشترک به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی، با توجه به اینکه سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران مرجع ذیصلاح در راهبری و کمک به توسعه و رفع مشکلات صنایع کوچک ایران محسوب می شود، و ماموریت حمایت از صنایع کوچک و متوسط مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی کشور و کمک به فرآیند تآمین، تولید، بازاریابی و صادرات آنها را بر عهده دارد و از سوی دیگر اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین-گوانجو متشکل از شرکتهای رسمی و قانونی ایرانیان مقیم چین و دارای تجربیات ارزنده در عرصه انتقال فناوری، بازرگانی، سرمایه گذاری مشترک خارجی ، تامین کالا ، تجهیز خطوط تولید است، در راستای همکاری های مشترک فی مابین این تفاهم نامه به امضا رسید.

دکتر صادق نجفی به نمایندگی از سازمان و سعید اعتصامی رییس هیات مدیره اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین این تفاهم نامه را امضا کردند.

موضوع این تفاهم نامه ارایه خدمات مورد نیاز سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و طرح ها و بنگاههای هدف صنعتی و خدمات کسب و کار مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی کشور در محدوده استانهای جنوبی چین در حوزه های صنعت، بازرگانی، تامین قطعات، انتقال فناوری، تامین سرمایه، خدمات مشاوری و خدمات آموزشی است.

همچنین مقرر شد جهت اجرای موضوعات مندرج در تفاهم نامه کارگروهی مشترک با محوریت نمایندگان ذیربط اتاق و سازمان تشکیل شود و این کارگروه اقدامات عملیاتی را تا حصول نتیجه ، پیگیری و گزارش پیشرفتها و اقدامات به عمل آمده را هر ماه یکبار به طرفین امضای تفاهم نامه منعکس کند.

از سوی دیگر دو طرف توافق کردند که از ظرفیتهای قانونی خود به منظور پیشبرد همکاری مشترک و الزام نهادهای تحت نظارت خود حداکثر استفاده را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی