بانک‌ها از اقدام حقوقی و اجرایی علیه واحدهای تولیدی منع شدند

بانک‌ها از اقدام حقوقی و اجرایی علیه واحدهای تولیدی منع شدند

بانک‌ها از اقدام حقوقی و اجرایی علیه واحدهای تولیدی منع شدند

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در آخرين مصوبه خود، تمامي بانک‌های عامل را از انجام هرگونه اقدامات حقوقی و اجرایی علیه واحدهای تولیدی تا اتخاذ تصمیم نهایی در هيأت وزيران منع کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، در هشتاد و یکمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید كه در تاریخ ۱۱ تير 1398‬ به ریاست وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، تسهیلات واحدهای تولیدی از محل حساب ذخیره ارزی تعیین تکلیف شد.

مصوبه هشتاد و یکمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به اين شرح است: “به منظور پیشگیری از بروز اختلال در روند تولید و اشتغال واحدهای تولیدی مشمول ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید و جزء (د) بند (۶) قانون بودجه سال ۱۳۸۸، تمامي بانک‌های عامل از انجام هرگونه اقدامات حقوقی و اجرایی علیه این واحدها تا اتخاذ تصمیم نهایی در هیأت محترم وزیران خودداری نمایند. ضمناً بانک‌هایی که اقداماتی را در این زمینه انجام داده‌اند نیز نسبت به توقف اقدامات، خارج نمودن از سرفصل بدهکاران غیرجاری و رفع محدودیت‌های اعمال شده، اقدام لازم را به‌عمل آورند.”

اين مصوبه طي بخشنامه شماره 60.118496 مورخ 1398.04.29 دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به مدیران عامل تمامي بانک‌ها، مؤسسات اعتباری، صندوق ضمانت صادرات ایران و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک ابلاغ شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی