برگزاري هشتمین نشست فنآوری محور بنگاه‌های کوچک و متوسط ايران و كره جنوبي در سئول

برگزاري هشتمین نشست فنآوری محور بنگاه‌های کوچک و متوسط ايران و كره جنوبي در سئول

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از برگزاري هشتمین نشست فنآوری محور بنگاه‌های کوچک و متوسط ايران و كره جنوبي در سئول خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، اصغر مصاحب با اعلام اين خبر اظهار داشت: در راستای همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و وزارت بنگاه‌های کوچک و متوسط کره جنوبی و فعالیت مرکز مبادله فنآوری ایران و کره جنوبی (IKTEC)، هشتمین نشست فنآوری محور بنگاه‌های کوچک و متوسط دو کشور همزمان با برپايي نمایشگاه Innotechshow 2019 در محل نمایشگاه‌های دائمی سئول (COEX) درحال برگزاری است.

وي افزود: در این برنامه که با حضور هیأت تجاری متشکل از 6 شرکت ایرانی بر مبنای تقاضای فنآورانه و با هدف انتقال فنآوری درحال برگزاری است، طی 5 روز برنامه برگزاری نشست‌های رودررو (B2B)، بازدید از واحدهای صنعتی متناظر، بازدید از مرکز استارتاپ‌ها و برگزاری دوره آموزشی نحوه تعامل با شرکت‌های کره‌ای از طریق مرکز مبادله فنآوری ایران و کره جنوبی برنامه‌ریزی و درحال اجرا مي‌باشد.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه كرد: در نخستين روز برگزاري این نشست، 20 شركت كره‌اي با شرکت‌های ایرانی مذاکره کردند که در نتیجه آن، 3 تفاهم نامه همکاری در زمینه انتقال دانش فنی تولید تجهیزات ارتوپدی و اولترا فریزرهای آزمایشگاهی به امضاء رسيد.

گفتني است، در حاشیه نشست‌هاي روز نخست اين برنامه، در مذاکره محمد گلستانی ـ مسئول مرکز مبادله فنآوری ایران و کره جنوبی و سرپرست هیأت اعزامی ـ با مدیر بخش همکاری‌های بین‌المللی وزارت بنگاه‌های کوچک و متوسط کره جنوبی كه با حضور صلبی رایزن اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ايران در سئول انجام شد، درخصوص مسائل پیش روي بنگاه‌های دو کشور و توسعه همکاری‌هاي دوجانبه تبادل نظر صورت گرفت.

سووونگ جین نيز در اين ديدار بر اهمیت مرکز مبادله فنآوری ایران و کره جنوبی در مقایسه با دیگر مراکز تأکید کرد و قول داد در زمینه مسائل و مشكلات پیش روی بنگاه‌های دو کشور با مقامات مسئول مذاکره و در جهت رفع آن‌ها اقدام نماید.

تاريخ: 1398/06/05

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی