تأكيد بر اهميت ايجاد شهرك‌هاي صنعتي مشترك المنافع با كشورهاي همسايه

تأكيد بر اهميت ايجاد شهرك‌هاي صنعتي مشترك المنافع با كشورهاي همسايه

تأكيد بر اهميت ايجاد شهرك‌هاي صنعتي مشترك المنافع با كشورهاي همسايه/ ضرورت تسريع در راه ‌اندازي شهرك تخصصي پوشاك تهران
اعضاي هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي قزوين با معاون وزير صنعت، معدن و تجارت ديدار كردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، در ديدار اعضاي هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي قزوين با محسن صالحي‌نيا كه با حضور عضو هيأت مديره و معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌ها، مشاور مديرعامل و مدير حراست و مشاور عالي مديرعامل اين سازمان همراه بود، بر پيشبرد اهداف مشترك و همكاري بيشتر در زمينه حمايت از صنايع كوچك، خوشه‌هاي صنعتي، شبكه‌هاي پيمانكاري فرعي، مديريت و توسعه صادرات غيرنفتي در استان صنعتي قزوين تأكيد شد.

اعضاي هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي قزوين همچنين در اين ديدار از زحمات و تلاش‌هاي مؤثر محسن صالحي‌نيا معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و سياوش نظري مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با اهداء لوح سپاس، تقدير كردند.

در اين لوح سپاس كه به امضاي عبدالمحمد زاهدي استاندار قزوين و مهدي بخشنده رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي قزوين رسيده آمده است: صادرات غيرنفتي تجلي حمايت از توليد كالاي ايراني در پيشران اقتصاد ملي و گسترش بازارها در عرصه بين‌الملل بوده و نقش و جايگاهي كليدي در توسعه همه جانبه و پايدار كشور عزيزمان دارد. بدون ترديد تحقق اهداف ترسيم شده در چارچوب سياست‌هاي كلان اقتصاد مقاومتي و چشم‌ انداز 1404 محصول همت و سختكوشي نقش ‌آفرينان عرصه صادرات غيرنفتي زير سايه الطاف خداوندي ميسر خواهد شد.

بي شك اعتلاي ملت بزرگ ايران براي دستيابي به جايگاه درخشان خود در عرصه توليد و صادرات در جهان مرهون تلاش و تكاپوي همه مديران متعهد و توانمند است. لذا شايسته است به پاس تلاش‌هاي جهاد گونه جنابعالي در راستاي تحقق شعار سال و حمايت از توليد كنندگان و صادر كنندگان تقدير و تشكر خود را اعلام نماييم.

استاندار و رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي قزوين همچنين از زحمات سياوش نظري مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در انجام امور محوله، به ويژه مساعدت و همراهي با مديريت و بدنه شركت شهرك‌هاي صنعتي استان قزوين در حل مشكلات واحدهاي صنعتي كه سهم به‌سزايي در امر توليد و اشتغال در سطح كشور را دارند تقدير و اظهار اميدواري كرده‌اند شاهد استمرار حمايت وي از صنايع استان باشند.
يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی