تفاهم‌نامه مشترک میان انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و انجمن پلاستیک ترکیه امضا شد

تفاهم‌نامه مشترک میان انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و انجمن پلاستیک ترکیه امضا شد

در سی و یکمین دوره از نمایشگاه پلاست‌اوراسیا در کشور ترکیه انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و انجمن پلاستیک ترکیه تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند. در این تفاهم‌نامه که با حضور آقایان برمک قنبرپور، رییس کمیسیون آموزش و بابک شایسته، رییس کمیسیون فنی انجمن ملی صنایع پلیمر ایران به نمایندگی از اعضای هیات مدیره امضا شد، به موضوعاتی از جمله برگزاری رویدادهای مشترک، دانش‌افزایی و آگاهی از بازارهای دو کشور در حوزه پلیمر و پلاستیک، تعامل دوجانبه پیرامون مسائل مرتبط با صنعت پلاستیک اشاره شده است.

براساس این خبر، نمایشگاه پلاست‌اوراسیا سالانه در شهر استانبول از سوی انجمن پلاستیک ترکیه برگزار می‌شود و امسال وارد سی و یکمین سال برگزاری شد. این نمایشگاه که از دوم تا پنجم آذرماه در سالن نمایشگاهی تویاپ برگزار شد، میزبان فعالان صنعت پلاستیک و پلیمر از 60 کشور دنیاست  که از این میان 47 شرکت ایرانی هستند. همچنین از میان انجمن‌های فعال در حوزه پلیمر از کشور ایران دو تشکل از جمله انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و انجمن تولیدکنندگاه مستربچ و کامپاند ایران در پلاست‌اوراسبا ۲۰۲۲ حضور دارند و علاوه بر این برای نخستین بار پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران نیز در پلاست اوراسیا شرکت کرده است.

نمایشگاه پلاست اوراسیا سال گذشته در مساحت 120 هزار مترمربعی برگزار شد، میزبان854 شرکت از سراسر دنیا بود و 60 هزار و 742 نفر از آن بازدید کردند.

10آذر 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی