تولید نباید معطل بروکراسی بانکی و اداری شود

تولید نباید معطل بروکراسی بانکی و اداری شود

اردبیل- استاندار اردبیل گفت: تولید نباید معطل بروکراسی اداری و بانکی شده و از تب و تاب بیفتد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حامد عاملی عصر سه‌شنبه در جریان بازدید از چندین واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل اظهار کرد: با برگزاری منظم جلسات تسهیل و رفع موانع تولید، تلاش ما بر این است تا در چرخه تولید استان و تقویت جبهه اقتصادی مردم خللی به وجود نیامده و مشکلات و نارسایی‌های ناشی از بروکراسی اداری و بانکی برطرف شود.

وی تصریح کرد: به صورت مستمر رفع موانع اداری و بانکی را از سر راه تولید و سرمایه‌گذاری استان پیگیر هستیم و تلاش ما بر این است تا در یک بستر سالم و مناسب تقویت نظام اقتصادی استان را به بهترین شکل شاهد باشیم.

استاندار اردبیل در بازدید از کارخانه تولید پنل‌های خورشیدی در اردبیل گفت: این مجموعه‌های تولیدی با تکنولوژی‌های بالا تولید پنل‌های خورشیدی را انجام می‌دهند تا با نصب و راه‌اندازی این پنل‌ها شاهد افزایش تولید برق از انرژی خورشیدی باشیم.

عاملی سرمایه‌گذاری در این حوزه را سودآور و به نفع خود مردم و گروه‌های مختلف توصیف کرد و افزود: انتظار می‌رود با کاهش مصرف انرژی و افزایش تولید برق از خورشید بتوانیم یک شرایط پایدار و متعادلی را در تولید و مصرف برق به وجود آوریم.

وی در بازدید از کارخانه تولید قطعات خودرو در ویلکیج نیز خاطرنشان کرد: صنعت خودروی کشور ما نیاز به فناوری و تکنولوژی‌های جدیدی دارد تا با کیفیت بالا تولید خودروی داخلی را شاهد باشیم.

عاملی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: اردبیل از قطب‌های تولید قطعات مختلف صنعت خودرو است و قطعاً تولیدات این مجموعه نیز می‌تواند بخش عظیمی از فرصت اشتغال و عرضه محصول با برند خاص را زمینه‌ساز شود.

وی به تولید اسباب‌بازی در اردبیل نیز اشاره کرد و ادامه داد: عمده محصولات این بخش وارداتی است و ما در استان اردبیل با تولید متنوع اسباب‌بازی سعی می‌کنیم کشور را به شرایط خوداتکایی در این حوزه برسانیم.

عاملی بیان کرد: در کنار تولید اسباب‌بازی، اردبیل از جایگاه مناسبی برای تولید بازی‌های فکری و همچنین محصولات ورزشی برخوردار است که جا دارد سرمایه‌گذاری‌های بیشتری را در این بخش شاهد باشیم.

استاندار اردبیل همچنین در بازدید از کارخانه بسته‌بندی و عرضه عسل برند سبلان در اردبیل گفت: صادرات محصولات متنوع در بخش‌های مختلف زمینه توانمندی اقتصادی استان را به وجود آورده و به نوعی فرصت‌های اشتغال بیشتر را نیز رقم خواهد زد.۸ آذر ۱۴۰۱،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی