دومین رویداد توسعه فناوری و نوآوری در صنعت لوازم خانگی برگزار می‌شود

دومین رویداد توسعه فناوری و نوآوری در صنعت لوازم خانگی برگزار می‌شود

با مشارکت شرکت شهرك‌های صنعتی قزوین:

دومین رویداد توسعه فناوری و نوآوری در صنعت لوازم خانگی برگزار می‌شود

کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم خانگی با مشارکت شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین و با همکاری انجمن صنایع لوازم خانگی ایران همزمان با نمایشگاه صنایع لوازم خانگی(هامکس1401)، دومین رویداد فناورانه صنعت لوازم خانگی(HATEC) را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، این رویداد فناورانه در راستای جاری‌سازی نوآوری در صنعت و با تاکید بر به‌همرسانی عرضه و تقاضا از ۲۹ آذر تا یکم دی ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، سالن ۳۷(IHIT) برگزار می‌شود.
همچنین در دو روز این رویداد، نشست‌های تخصصی و پنل‌های گفت‌وگو با دو محور «داخلی سازی در صنعت لوازم خانگی و چالش‌های آن» و «لوازم خانگی هوشمند» به اجرا در مي آيد که در این پنل‌ها مسائل نوآورانه صنعت لوازم خانگی با حضور شرکت‌های دانش بنیان و ارائه کننده نوآوری مورد بحث، بررسي و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
نشست «اکوسیستم نوآوری و فرآیند تحقیق و توسعه؛ تجربه‌ها، چالش‌ها و راهکارها»، «لوازم خانگی هوشمند؛ تجربه‌ها و چشم انداز آینده»، «فرصت‌ها و ظرفیت‌های قانونی برای نوآوری و تحقیق و توسعه»، «انقلاب صنعتی چهارم و نوآوری در فرایندها؛ تجربه‌ها و چشم اندازها» و «داخلی سازی در صنعت لوازم خانگی؛ چالش‌ها و راهکارها» مهمترین نشست‌های تخصصی و پنل‌های گفت و گو در این رویداد فناورانه خواهد بود.
مدیران عامل، مدیران ارشد، مدیران R&D و نوآوری، مدیران توسعه و محصول، مدیران مالی و مهندسین صنایع، مدیران فرایند و IT و مدیران ساخت داخل از جمله مهمترین شرکت‌کنندگان و مخاطبين نشست‌های تخصصی و پنل‌هاي چندگانه در اين رويداد فناورانه هستند.
همچنين رونمایی از محصولات نوآورانه مرتبط با صنعت لوازم خانگی از دیگر برنامه‌های این رویداد خواهد بود که این اقدام در جهت معرفی شرکت‌های نوآور و محصولات نوآورانه انجام خواهد شد.
تاريخ: 1401/09/16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی