مراسم معارفه دکتر محسن صالحی نیا

مراسم معارفه دکتر محسن صالحی نیا

دکترصالحی نیا: در اين تحریم‌های ظالمانه بايد کار را با قدرت و به صورت شبانه روزی پیش ببریم.
مراسم تکریم از خدمات دکتر صادق نجفی و معارفه دکتر محسن صالحی نیا به عنوان سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با حضور يونس الستی«معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهاي وزارت صمت» و افشار فتح الهی«مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صمت» و  برازجاني«سرپرست مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت صمت» در سالن جلسات سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهاي وزارت صمت در اين مراسم ضمن تأكيد بر ضرورت مديريت جهادي براي پيشبرد اهداف مورد نظر، از فعاليت‌هاي دكتر صادق نجفي در زمان تصدي مسئوليت مديرعاملي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران تقدير و تشكر كرد.

يونس الستي دكتر نجفي را از مديران موفق وزارت صمت دانست و گفت: انتخاب دكتر صالحي نيا براي اين مسئوليت نشانه اعتماد دكتر رحماني به وي است و اميدوارم كه آقاي صالحي نيا در مسئوليت جديد همچون هميشه موفق و سربلند باشد.

مدیرکل دفتر وزارتی نيز در این مراسم اظهارکرد: امروز در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و در این شرایط همه باید همت کنیم و بدون تمرکز بر اختلاف نظرها بر موضوعات تنظیم و کنترل بازار تمرکز کنیم که بسیاری از موضوعات حل می شود .
افشار فتح الهی تصریح کرد: باید روحیه همکاری و تفاهم با سایر معاونتهای وزارتخانه و نیز وزارتخانه های دیگر را تقویت کنیم .
وی تاکید کرد: باید از جزیره ای عمل کردن بپرهیزیم و در شرایطی که کشور به کار تخصصی نیاز دارد و رییس جمهور هم وظایف کنترل و تنظیم و نظارت بر بازار و برنامه ریزی را بر این وزارتخانه تکلیف کرده است با همدلی مشکلات را حل و با تمام توان به پیش برویم .

دکتر صادق نجفی همچنين در مراسم معارفه دکتر محسن صالحی نیا به عنوان سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اينكه یک هزار و 57 واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشتند، تصريح كرد: امید به کار و فعالیت صنعتی در کشور وجود دارد.

دكتر نجفي كه هم اكنون به عنوان مشاور عالي و دستيار ويژه وزير صمت به كار خود ادامه مي دهد، در ادامه اضافه كرد: انچه به عنوان اهداف و برنامه ها به بنده در سمت جدید به عنوان مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر واگذار شده است، به نحو احسنت انجام خواهم داد.

وي تصريح كرد: اجازه نخواهم داد دشمنان اقدامات نظام را زیر سئوال ببرند و نمی‌گذارم وجهه وزیر و وزارت صمت را خراب کنند.

مشاور عالي و دستيار ويژه وزير صمت با اعلام اينكه با تمام توان به پیش خواهم رفت، افزود: 52 سال این سازمان قدمت دارد اما بیشترین تعداد واگذاری زمین و پرونده را امسال داریم.

دکتر محسن صالحی نیا، سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نيز در سخناني در اين مراسم گفت: اقدامات انجام شده در سازمان را سرفصل اقدامات بعدی خود در سازمان قرار خو اهم داد.

وي با بيان اينكه با جامعه وسیعی در سراسر کشور باید کار کنیم، افزود:  قطعا نقطه نظرات آنها را مورد نظر قرار خواهم داد.

دكتر صالحی نیا با بيان اينكه به افزایش بهره وری،دانش و تکنولوژی نگاه ویژه خواهم داشت، تصريح كرد: باید درک عمیق تری از دغدغه های صنعتگران داشته باشیم.

وي در پايان گفت: با توجه به این تحریمهای ظالمانه باید کار را با قدرت به صورت شبانه روزی پیش ببریم.

همچنين معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در اين مراسم با بيان اينكه برگزاری نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک امسال اثر گذاری بسیار خوبی در جامعه داشته است، افزود: بیش از 1200 واحد صنعتی کوچک و متوسط در این نمایشگاه شرکت داشتند و این نمایشگاه بیش از 30 هزار بازدید کننده داشت.

محمدعلي عزيزمحمدي راه اندازی کلینیک های صنعتی در استانها حرکت خوبی دانست که با همکاری بسیج مهندسین انجام گرفت و تصريح كرد: اجرای طرح آمارگیری با مشارکت سازمانهای صمت استانی در این دوره انجام شد و حضور دکتر نحفی در همایش های خارج از کشور حرکت خوبی برای ایجاد ارتباط متقابل و  جذب سرمایه گذاری خارجی بود.

وي در پايان سخنان خود گفت: تداوم همکاری های بین المللی با کره و آلمان در دوره ریاست دکتر نجفی از نکات قابل توجه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی