جلسه شورای معاونان صنایع کوچک با حضور سرپرست جدید

جلسه شورای معاونان صنایع کوچک با حضور سرپرست جدید

اولین جلسه شورای معاونان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با حضور محسن صالحی نیا برگزار شد و سرپرست جدید سازمان در این جلسه بر تعامل با صنعتگران و استفاده از نظرات جمعی تأکید کرد و گفت: افتخار  من این است که از کارشناسی در صنعت کار خود را شروع کردم.

به گزارش روابط عمومی، محسن صالحی نیا در این جلسه با تأکید بر ضرورت استفاده از صاحبان فن و تجربه تصریح کرد: از ظرفیت‌های خارج از مجموعه در بخش‌های مختلف می توان بهره برد.

وی با بیان اینکه همکاران مجموعه باید با انرژی و توان بالا کار خود را ادامه دهند، افزود: توجه به مراکز علمی و دانشگاهی و بهره مندی از نظرات آن‌ها، تعامل با صنعتگران و واحدهای تولیدی و توجه به تأمین زیرساخت‌های شهرکهای صنعتی  باید در دستور کار قرار بگیرد.

صالحی نیا با تأکید بر ضرورت حمایت از توسعه فناورانه و مراکز تحقیقاتی، گفت: به نظرات جمعی در مدیریت خود اهمیت می دهم.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه با بیان اینکه به زحمات تمام مدیران گذشته سازمان ارج می نهم، تصریح کرد: : افتخار  من این است که از کارشناسی در صنعت کار خود را شروع کردم.

صالحی نیا با اشاره به اهمیت و ضرورت قواعد خوب در سازمان، اضافه کرد: بر اساس اهداف عالیه دولت تدبیر و امید و برنامه های دکتر رحمانی و با کمک تجربیات همکاران کار را به جلو می بریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی