چهار هزار و ۵۳۴ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی آماده بهره‌برداری است

چهار هزار و ۵۳۴ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی آماده بهره‌برداری است
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی:

چهار هزار و ۵۳۴ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی آماده بهره‌برداری است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: همزمان با گرامیداشت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طرح های زیربنایی و زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با سرمایه گذاری چهار هزار و ۵۳۴ میلیارد ریالی آماده بهره‌برداری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی «سهراب فیض زاده»، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در دهه فجر امسال از تصفیه خانه های شهرک های صنعتی استاد عالی نسب و بیلوردی بهره برداری می شود که از جمله طرح های مهم اعلام شده است.

وی اظهار کرد: تصفیه خانه شهرک صنعتی عالی نسب با ظرفیت ۳۰۰ مترمکعب به روش پکیج تلفیقی فلزی – پی اتیلنی اجرا شده است و با بهره برداری از این تصفیه‌خانه حدود ۱۵۰ واحد تولیدی صنعتی در این شهرک به شبکه فاضلاب متصل می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلوردی نیز با ظرفیت تصفیه روزانه ۴۰۰ مترمکعب فاضلاب های صنعتی و بهداشتی واحدهای صنعتی این شهرک آماده بهره برداری است.

فیض زاده، ادامه داد: این تصفیه خانه به روش ترکیبی از سیستم های هوازی و بی هوازی از نوع لجن فعال اجرا شده است و می تواند بخشی از آب مورد نیاز فضای سبز مورد نیاز این شهرک را تامین کند.

وی بهره برداری از طرح های خیابان سازی، برق رسانی، گازرسانی و خط انتقال آب و ساختمان آتش نشانی را از دیگر طرح های عمرانی آماده بهره برداری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اعلام کرد.

1402/11/12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی