بررسي مشكلات ثبتي شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور صورت گرفت

بررسي مشكلات ثبتي شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور صورت گرفت

به منظور بررسي مشكلات ثبتي شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور صورت گرفت:

ديدار معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با معاون قوه قضائيه/ اعلام آمادگي رئيس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور براي حمايت از توليد و اشتغال و رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

علي رسوليان روز دو‌شنبه در ديدار با حسن بابائي كه در محل سازمان ثبت اسناد و املاك كشور برگزار شد، گزارشي از آخرين وضعيت احداث و بهره برداري از شهرك‌ها و نواحي صنعتي و مناطق ويژه اقتصادي تحت مسئوليت و برنامه‌هاي اين سازمان براي حمايت از صنايع كوچك و متوسط و شركت‌هاي دانش بنيان را ارائه كرد.

 

مسائل و مشكلات ثبتي شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور در ديدار معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با معاون قوه قضائيه و رئيس سازمان ثبت اسناد و املاك بررسي شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، علي رسوليان روز دو‌شنبه در ديدار با حسن بابائي كه در محل سازمان ثبت اسناد و املاك كشور برگزار شد، گزارشي از آخرين وضعيت احداث و بهره برداري از شهرك‌ها و نواحي صنعتي و مناطق ويژه اقتصادي تحت مسئوليت و برنامه‌هاي اين سازمان براي حمايت از صنايع كوچك و متوسط و شركت‌هاي دانش بنيان را ارائه كرد.

در اين نشست همچنين مسائل و مشكلات شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور، از جمله برخي از پرونده‌هاي ثبتي، تنظيم اسناد رسمي و تبعي، صدور اجرائيه اسناد تعهدي، صدور اسناد مالكيت، صدور اسناد ثبتي و تفكيكي، ثبت و صدور آگهي، اجراي قانون حد نگار و … مورد بررسي قرار گرفت.

همچنين در اين ديدار گزارشي از تكاليف قانوني اين سازمان براي اخذ مصوبه ايجاد و توسعه شهرك‌ها و نواحي صنعتي، افزايش مساحت اراضي صنعتي در اختيار، اخذ اسناد ثبتي و تفكيكي و اعطاي اسناد مالكيت به واحدهاي توليدي مستقر و راهكارهاي رفع مشكلات مطروحه ارائه شد.

معاون قوه قضائيه نيز در اين نشست بر آمادگي كامل سازمان ثبت اسناد و املاك كشور براي حمايت از توليد و اشتغال و رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تأكيد كرد.

حسن بابائي همچنين به منظور تسهيل و رفع موانع ثبتي شهرك‌ها و نواحي صنعتي و واحدهاي توليدي فعال مستقر در آن‌ها دستورات لازم را صادر كرد.

تاريخ: 1401/02/12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی