معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گلستان عنوان کرد:

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  گلستان عنوان کرد:

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از شهرك صنعتي کردکوی بازدید کرد

علي رسوليان روز چهارشنبه در سفر به استان گلستان، از امکانات زیربنایی و آخرین وضعیت احداث زیرساخت‌ها و پروژه‌های در دست اجرای شهرک صنعتی کردکوی بازدید کرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از شهرك صنعتي کردکوی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز چهارشنبه در سفر به استان گلستان، از امکانات زیربنایی و آخرین وضعیت احداث زیرساخت‌ها و پروژه‌های در دست اجرای شهرک صنعتی کردکوی بازدید کرد.

در این بازدید توضیحات فنی و مسائل و مشکلات تأمین زیرساخت های لازم در شهرك صنعتي کردکوی ارائه و تصمیمات لازم برای رفع موانع پیش روی پروژه های عملیاتی برنامه ریزی شده اتخاذ شد.

شهرك صنعتي کردکوی دارای 62 هکتار مساحت است که 42 هکتار آن زمین صنعتی و 52 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است و 63 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 27 هکتار در آن منعقد شده است.

33 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه گذاری 445 میلیارد ریال برای 507 نفر فرصت شغلی فراهم کرده اند.

مديران حوزه مديرعامل و روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در سفر یک روزه به استان گلستان همراهي مي‌کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

کانون تبلیغاتی گلدیس تبریز، مجری بانک اطلاعاتی و نقشه گرافیکی شهرک های صنعتی